Opcje serwisu
Szukaj:      


Tu jesteś: Strona główna » NOWOŚĆ Akutol »
akutil

Powiadom znajomego o artykule wiecej

e-mail:

Akutol spray 35 ml. do usuwania plastrów/opatrunkówSpray na plastrySpray na plastry - Idealne rozwiązanie na szybkie, łatwe i bezbolesne usunięcie plastra/opatrunku.

Szczególnie polecany dla:
- dzieci i dorośli aktywnie spędzający czas,
-osoby stosujące plastry hormonalne/nikotynowe,
-pacjenci specjalistycznych placówek: m.in. ze stomią, cukrzycą.

Zastosowanie:
-usuwanie plastrów kryjących i transdermalnych,
-opatrunków przylepnych i innych wyrobów medycznych przyklejanych do powierzchni ciała (plastry nikotynowe, plastry kinesiotapingowe na bazie kleju akrylowego, elektrody EKG).

Dlaczego warto kupić?
- jest bezpieczny i przyjazny dla skóry
- nie wpływa na proces gojenia rany i nie jest wchłaniany przez ranę
- działa delikatnie także na wrażliwą i bardzo suchą , popękaną lub naruszoną skórę (testowany dermatologicznie)
- leczone miejsce pozostaje czyste i przygotowane do przyklejenia nowego plastra
- wydajny ( do 200 aplikacji z opakowania)

Instrukcja stosowania:
Skóra w obrębie plastra powinna być czysta i sucha przed użyciem sprayu. Plaster należy spryskać sprayem z odległości 10-15 cm od skóry,w celu jego nawilżenia. Odczekać 10-15 sekund i zerwać plaster szybkim ruchem. W przypadku plastrów nieprzepuszczalnych należy spryskać róg plastra i po kilku sekundach podnieść krawędź plastra. Następnie ponownie spryskać i zdejmować plaster partiami do całkowitego usunięcia.

AKUTOL™ Spray do usuwania plastrów może stosować każdy, również dzieci i osoby chorujące na cukrzycę. Stosowanie w  przypadku kobiet ciężarnych i karmiących piersią należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku reakcji alergicznej na któryś ze składników preparatu.

W przypadku ran przewlekłych z powodów higienicznych preparat powinien stosować tylko jeden pacjent.

Uwaga: Pojemnik podciśnieniem: podczas podgrzewania może eksplodować. Chronić przed ciepłem, gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym płomieniem i innymi źródłami ognia. Zakaz palenia. Pojemnika po użyciu nie przebijać ani nie spalać. Chronić przed promieniami słonecznymi. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać sprayu. Chronić oczy i błony śluzowe przed aerozolem. Zawartość/opakowanie należy przekazać w punkcie zbiórki odpadów jako odpad niebezpieczny. Termin ważności: Zużyć przed upływem daty podanej na dnie opakowania.

Składniki: Hexamethyldisiloxane, Butane, Propane, Isobutane, Cyclopentasiloxane.
wyrób medyczny

drukuj

Aktualności

Niezbędnik podróżnika!


Akutol_stop_60ml_1_1
Nie płacz, to się zagoi!

 

To zna każdy rodzic: groźnie wyglądający upadek, kilka sekund złowieszczej ciszy zanim rozlegnie się straszliwy krzyk, oczy szybko zalewają się łzami i już mamy "największy ból na świecie". Otarte kolana są po prostu symbolem dzieciństwa.


czytaj więcej wiecejPolityka prywatności      © Copyright Salus International Sp. z o.o.